tomasz-majewski.pl

Dwunastego czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Wynik remisowy w batalii polskiej kadry z zespołem Rosji.

Dwunastego czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Wynik remisowy w batalii polskiej kadry z zespołem Rosji.

09.06.2021, 10:46

Na pewno futbol to najchętniej oglądana sportowa dyscyplina w polskim państwie. Bardzo duża ilość sympatyków piłkarskich oczekuje na zbliżające się europejskiego mistrzostwa i to nie powinno w takim wypadku nikogo zaskakiwać. Narodowa kadra będzie grać tam i zmagać będzie w grupie z hiszpańską kadrą, słowackim zespołem oraz kadrą Szwecji. Trzeba zrozumieć to, iż nie są to łatwi rywale, jednak mamy spore szanse na zakwalifikowanie się dalej. W takim przypadku niezwykle ważne będzie to, by pokazać się z najskuteczniejszej strony. W ten wtorek narodowa drużyna grała towarzyskie starcie z rosyjską drużyną, która również grać będzie na mistrzostwa Starego Kontynentu. Po raz pierwszy od kilku miesięcy fani piłkarscy mogli być na trybunach i mogli być na pewno ucieszeni. W starciu tym brakowało jednak wielu akcji podbramkowych i finalnie polska reprezentacja zagrała na remis z rosyjską drużyną 1:1. Dla zespołu polskiego gola już w czwartej minucie strzelił Świerczok, natomiast dla rosyjskiej kadry trafił Karawajew Wiaczesław.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij