tomasz-majewski.pl

Kod promocyjny Ewinner

Kod promocyjny Ewinner

22.10.2020, 14:38

W jaki sposób zdefiniować co to są zakłady bukmacherskie?


Zawieranie typu sportowego polega na określaniu czy zajdzie dane wydarzenie, przeważnie z życia sportowego jednakże nie tylko. Tak więc w wzajemnych zakładach siedzi typer, po prostu część obstawiająca mecz, a z drugiej firma bukmacherska - spółka, która potwierdza dany typ na określonych przez niego warunkach. Zazwyczaj zakłady online przyjmowane będą na rozgrywki piłki nożnej, siatkówki lub tenisa.


Gdzie zacząć typowanie zakładów bukmacherskich?


Zarejestrowanie się u bukmachera internetowego jest podstawowym etapem.


Należy brać pod uwagę, że na terenie Polski została wprowadzona ustawa dotycząca hazardu, zgodnie z którą zakłady muszą proponować jedynie działający według prawa bukmacherzy, którzy posiadają pozwolenie Ministra Finansów. Zarejestrowanie nowego konta i jego weryfikacja przez bukmachera to więc elementarny oraz najważniejszy krok. Gdy decydujemy się na to, że z typowania zamierzamy mieć spore dochody, musimy skupić się na zawieraniu zakładów z określonej dziedziny zdarzeń, ulubionej przez nas sportowej dyscypliny albo typu zakładów, jak przykładowo zakłady w trakcie rozgrywek. Tego typu metoda pozwoli nam na poprawniejsze monitorowanie statystyk, bardziej trafne dane i co za tym idzie na wyższe sukcesy u bukmachera.


Jak obstawić swój zakład w Sieci?


Typer, decydując się na konkretne wydarzenie sportowe określa sumę pieniędzy, którą może wydać, po to by otrzymać określoną ilość pieniędzy. Kwotę tę nazywamy stawką zakładu. Bukmacher posiadający w swojej ofercie zakład określa kurs wyrażające czy dane zdarzenie zostanie później rozliczane. Tak zwany kurs okazuje się być określeniem prawdopodobieństwa powstania zdarzenia w zakładzie. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu określa prawdopodobną wygraną czy też stratę. Typując zakłady można więc nieźle zarobić, trafiając dany zakład czy też stracić zainwestowane środki w przegranym typie.


ewinner bonus powitalny


W jaki sposób zawierać zakłady live?


Obstawianie wydarzeń live to jedna z ulubionych metod obstawiania przez graczy. Dzięki niej możliwe będzie typowanie w chwili trwania konkretnego meczu tenisowego. Możemy określić, że to interesujący rodzaj obstawiania, którą oferują firmy bukmacherskie. Dzięki stawianiu w czasie trwania meczu możemy w tym samym momencie obserwować wydarzenie live i szybko reagować na zdarzenia typując zakłady.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij