tomasz-majewski.pl

Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

24.09.2020, 10:02

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy walczą o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również znane jury, które gromadzi przed ekranem telewizorów tysiące widzów. W odcinkach będzie można zobaczyć wiele rozpoznawalnych w świecie mody osobistości, na przykład znane modelki, redaktorki pism o modzie, a także fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których znalazły się także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze jury przyznaje osobie, która według nich najbardziej będzie się nadawać do roli modelki lub modela, w skutek czego taki uczestnik na wstępie dostaje się do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze jest głosem internautów, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Co czeka widzów w tym sezonie programu?

Każda edycja ma za zadanie zaoferować nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, dlatego też co sezon postanawia się zgłosić dużo chętnych. Co tydzień uczestnicy otrzymują do wykonania różne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jury ocenia ich postępy i decyduje o tym, który uczestnik odpada w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli a do tego okładka w miesięczniku "Glamour". W tym sezonie poznamy, który z nich zostanie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. zmaga się wiele interesujących modelek i modeli, więc na pewno warto jest śledzić emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij