tomasz-majewski.pl

Szkoleniowiec Paulo Sousa ogłosił w poniedziałek listę piłkarzy reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Paru graczy odstrzelonych od reprezentacji naszego kraju!

Szkoleniowiec Paulo Sousa ogłosił w poniedziałek listę piłkarzy reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Paru graczy odstrzelonych od reprezentacji naszego kraju!

24.05.2021, 14:56

O grze na turnieju mistrzowskiej rangi myśli wielu młodych chłopaków, których zamierzeniem życiowym jest gra profesjonalna w piłką nożną. Nożna piłka to aktualnie najbardziej rozpoznawalna dyscyplina na świecie i nie jest to zaskoczenie. Zawodnicy od lat najmłodszych pod to się przygotowują, żeby w przyszłości rozgrywać mecze na najwybitniejszych arenach futbolu światowego. droga do pozostania piłkarzem jest trudna i obliguje do dużej liczby wyrzeczeń i powinniśmy jednakże mieć tego świadomość. Chłopaki, którym się powiodło chociażby z tego powodu wzbudzają bardzo często animozję ale i jednocześnie uznanie w gronie swoich rówieśników. Dwadzieścia cztery drużyny rywalizować będą w Mistrzostwach Europy, które startować będą już w czerwcu. Oznacza to bez żadnych wątpliwości, iż na kibiców nożnej piłki czekają niezwykłe przeżycia. Turniej Mistrzostw Europy będzie ciągnąc się przez miesiąc czasu, a więc bez wątpienia zostaniemy obserwatorami sporej ilości bramek oraz pojedynków piłkarskich. W tym właśnie felietonie natomiast mamy zamiar się skonsolidować na reprezentacji Polski, gdyż selekcjoner Sousa Paulo ogłosił listę graczy na starcia podczas mistrzostw Starego Kontynentu.

Od wielu lat opracowanie listy zawodników na dużej rangi zmagania takie jak mundial lub Euro potrafi pobudzić bardzo duże emocje w w Polsce. Przytrafiały się w takich momentach z reguły, które nie wszystkim się podobały. W tym przypadku było podobnie. Bez wątpienia dużym zdziwieniem, gdy szkoleniowiec Sousa Paulo podał do opinii publicznej listę piłkarzy był brak w zespole narodowym Grosickiego, który przez parę lat stanowił moc naszej reprezentacji. Od paru miesięcy reprezentant WBA nie gra w futbol regularnie i jest to powodem podstawowym tego, iż trener Sousa Paulo nie zechciał powołać go do składu narodowej ekipy na Starego Kontynentu mistrzostwa. Na papierze posiadamy niezwykle narodową kadrę, która pojedynkować się może o bardzo dobry rezultat na czempionacie europejskim. Zostaje nam w takiej sytuacji wyczekiwać na debiutancki mecz czempionatu europejskiego, w którym Polska rywalizować będzie ze Słowaków reprezentacją.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij