tomasz-majewski.pl

Triumf Chelsea Londyn nad Brighton.

14.09.2020, 13:22

Gracze Chelsea intensywnie rozpoczęli następny sezon rywalizacji w angielskiej ekstraklasie. Dla garstki piłkarzy był to debiutancki mecz w barwach The Blues. Mnóstwo fanów Chelsea FC oczekiwało, by zobaczyć świeżych piłkarzy zespołu w akcji. Warto podkreślić, że przedstawili się z naprawdę dobrej strony. Bez wątpienia jest to pozytywna nowina dla Lamparda. W tej chwili szkoleniowiec Chelsea Londyn ma do wyboru mnóstwo fantastycznych piłkarzy.

W minionych sezonach w angielskiej ekstraklasie drużyna Chelsea nie radziła sobie dostatecznie dobrze. Fani tego zespołu oczekują trochę więcej. Mnóstwo sympatyków piłki nożnej wyczekiwało na pierwszy mecz zawodników wytransferowanych z Bundesligi. Chelsea ma w roku poważne cele,jeśli chodzi o trofea. Sympatycy Chelsea liczą, że ich drużyna dobrze zaczną w kolejny w sobotnie popołudnie sezon angielskiej ligi.

Dobra forma The Blues w pojedynku z zespołem Brighton

Inaugurująca odsłona pojedynku zapewniła fanom obu ekip wiele pozytywnych doświadczeń. Gracze konstruowali sporą ilość sytuacji podbramkowych. W premierowej połowie tego meczu fani obu klubów oglądali wyłącznie jednego gola. Piłkę do bramki wstrzelił Jorginho. Arbiter zarządził rzut karny po przewinieniu Mathewa Ryana na Wernerze. Do końca pierwszej połowy wynik pozostał ten sam. W drugiej połowie przeciwnik Chelsea musiał nadrabiać różnicę bramkową.

Sympatycy mieli nadzieję na dużo więcej trafień i strzałów swoich graczy. W następnej części meczu oglądaliśmy już więcej bramek. W tym aspekcie skuteczniejsza była drużyna Lamparda. Początek kolejnej połowy był niesamowicie emocjonujący. Brighton Hove Albion zdołało doprowadzić do wyniku remisowego. Dobry wynik Chelsea Londyn był więc niepewny. Gracze Franka Lamparda zdawali sobie sprawę, iż kibiców Chelsea obchodzi wyłącznie triumf.

Po golu dla ekipy Brighton gracze Franka Lamparda wystartowali do ataku pod bramką rywali. Kilka minut później Chelsea znów prowadziła w tym spotkaniu. Zdobyli dwa trafienia. Końcowy wynik tego starcia to 3:1 na korzyść Chelsea FC. To z pewnością fantastyczny start sezonu dla Londyńczyków.