tomasz-majewski.pl

Wielkimi krokami nadciąga dzień premiery nowego PS5

Wielkimi krokami nadciąga dzień premiery nowego PS5

21.09.2020, 12:56

Już w roku 2019 obiecano, iż w roku aktualnym Sony pokaże fanom swoją nową produkcję - PlayStation 5. Prawdą jest, że na rynku w dalszym ciągu dobrze znana jest ostatnia wersja konsoli i nie wygląda na to, by zaciekawienie nią miało się zmniejszyć. Mimo wszystko japońska firma zdecydowała się na utworzenie konsoli najnowszej generacji, a fani czekają niecierpliwie.

Nowe technologie w PlayStation 5

Firma Sony nie raz pokazywała, że okazuje się pionierem na rynku oraz może zaskakiwać klientów. Konsola PlayStation4 ustanowiła wysoką poprzeczkę konkurencji - to wszystko przez kompletnie nową jakość, jakiej nigdy nie posiadała żadna inna firma. Niesamowicie wyczulone kontrolery, gierki nowszej generacji, efekty graficzne - klienci rzecz jasna ucieszyli się na te opisane elementy i dzięki temu teraz PlayStation 4 jest najlepiej sprzedawaną konsolą w historii.

Aczkolwiek z początku pojawiły się delikatne kłopoty - firma Sony miała zamiar podważyć wszelkie granice technologiczne (co finalnie im wyszło), ale premiera oraz wcześniejsze zaprezentowanie konsoli wzbudziły sprzeczne uczucia. Konsumentom, którzy byli zapoznani ze świetną konsolą PS3, nie w 100 procentach odpowiadały na przykład pady, gdyż na początku wydawało się, że są naprawdę niekomfortowe w użyciu. Ostatecznie DualShocki dostały trochę alternatywny kształt, ale problemem pozostała pierwotna wersja PS4. PS4 przegrzewała się, urządzenie było w stanie również samodzielnie się resetować.

Rzecz jasna po pewnym czasie i poprawach wrzucanych na bieżąco, stało się jasne, iż mimo wszystko firma Sony idzie w pożądaną stronę, a zaprezentowana konsola do gier ma łatkę topowej. Rzecz jasna nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gierki, które dużo osób wspomina wysoce ciepło.

Czy PS5 okaże się analogicznym sukcesem?

Zapewne niejeden gracz czy amator świeżynek technologicznych ze zniecierpliwieniem oczekuje ukazania się najnowszej konsoli do gier. Sony potwierdziło, iż gierki znane z PS4 będą działały na najnowszej konsoli (jednak nie będzie to działało w drugą stronę, co wielu osobom się nie spodobało). Pojawiły się na tę chwilę pierwsze głosy o problemach z wcześniejszymi zamówieniami - ponoć japońska firma nie może się wyrobić z produkcją, jednak nie jesteśmy pewni, czy nie są to aby tylko wredne plotki. W necie wyskakują się następne informacje także o tym, iż PlayStation5 ma hipotetycznie problemy z jakością 4k. Aczkolwiek i w tym wypadku nie wiadomo, jaka jest prawda. Wszystkiego dowiemy się w momencie premiery, mianowicie dziewiętnastego listopada 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij