tomasz-majewski.pl

Zwycięstwo mistrzów świata z Chorwacją.

07.09.2020, 15:42

W pojedynku mistrzów świata z Chorwatami mieliśmy okazję obejrzeć bardzo dużo bramek. Końcowy wynik meczu to 4:2 na korzyść Trójkolorowych. W rezultacie Chorwacja nie była w stanie odegrać się za finał mundialu w Moskwie. Mistrzowie świata byli w tym starciu trochę lepsi od wicemistrzów świata.

Wielu dziennikarzy uważało to starcie wyrównanie rachunków za finałowy pojedynek mistrzostw świata na rosyjskiej ziemi. Początek pojedynku jedynie to podkreślały. Zawodnicy z Bałkanów wyglądali o wiele pewniej. Tworzyli mnóstwo akcji. Pierwszą bramkę dla Chorwacji strzelił Lovren Dejan. Decydujące podanie w tej sytuacji wykonał Hernandez. Od piętnastej minuty Chorwaci wygrywali 1:0.

Francuzi nie umieli zatrzymać kolejnych sytuacji kreowanych przez Chorwatów. Fenomenalnie grał golkiper Chorwatów. Jego interwencja powstrzymała Griezmanna Antoine przed strzeleniem bramki. Griezmann strzelił trafienie trochę później. W tej sytuacji bramkarz wicemistrzów świata nie miał szans.

Sporo bramek w meczu.

Podział punktów nie pasował nikogo. Obie drużyny myślały wyłącznie triumf w tym starciu. Dlatego też cały czas widzowie mieli możliwość śledzenia pięknych zagrań. Liczba goli jest tego świetnym tego przykładem. Na murawie Francuzów podziwialiśmy fenomenalny mecz.

W końcówce pierwszej połowy starcia mistrzowie świata zaczęli nadrabiać straty. Istotna w tym przypadku była forma Anthony'ego Martiala, który zdobył gola dające remis drużynie francuskiej. Starcia w ramach Narodów Ligi są w stanie dostarczyć sympatykom futbolu mnóstwo fantastycznych doznań. Piłkarze tych dwóch drużyn przedstawili niesamowite umiejętności sympatykom na całym świecie. Bez wątpienia sporo fanów może być zadowolonych. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze.

Zawodnicy wicemistrzów świata byli zmuszeni do oswojenia się z porażką. Zawodnicy Chorwacji zaprezentowali się z dobrej strony. Dla mistrzów świata to kolejne zwycięstwo w tym turnieju.