tomasz-majewski.pl

Belgijski Gent okazał się za mocny i pokonał wicemistrza Polski! Skończyła się przygoda Rakowa ze zmaganiami europejskimi!

Belgijski Gent okazał się za mocny i pokonał wicemistrza Polski! Skończyła się przygoda Rakowa ze zmaganiami europejskimi!

31.08.2021, 16:39

Należy podkreślić na wstępie, Raków z Częstochowy solidnie reprezentował naszą ligę w eliminacjach do Conference League w aktualnym sezonie. Z całą pewnością wicemistrzowie Polski grali najlepiej z grona drużyn, które walczyły o granie w europejskich pucharach. Podróż wicemistrza polskiej Ekstraklasy niestety się skończyła, ponieważ Gent okazał się o wiele lepszym rywalem. Pierwsze spotkanie zawodnicy szkoleniowca Papszuna co prawda wygrali rezultatem 1 do 0, jednak w drugim meczu znacznie lepiej przygotowani byli piłkarze drużyny z Belgii. W rewanżowym starciu Gent triumfowało wynikiem trzy do zera i zagwarantowało sobie miejsce zmaganiach Ligi Konferencyjnej. Futbolowi kibice w naszym kraju Mimo przegranego starcia mogą być zadowoleni z formy piłkarzy wicemistrza PKO Ekstraklasy. Rozsądnie brać pod uwagę to, że pomimo to iż dla tej drużyny był to debiut w kwalifikacjach europejskich to poradzili sobie fenomenalnie.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij