tomasz-majewski.pl

Brazylijscy reprezentanci są już pewni wyjazdu na turniej, ponieważ pokonali kadrę Kolumbii rezultatem 1 do 0! Drużyna narodowa Brazylii właśnie przypieczętowała promocję do światowego czempionatu w Katarze!

Brazylijscy reprezentanci są już pewni wyjazdu na turniej, ponieważ pokonali kadrę Kolumbii rezultatem 1 do 0! Drużyna narodowa Brazylii właśnie przypieczętowała promocję do światowego czempionatu w Katarze!

12.11.2021, 13:42

Drużyna narodowa Brazylii jest jedną z najbardziej utalentowanych piłkarskich ekip i sympatycy piłkarscy ze Starego Kontynentu doskonale zdają sobie sprawę z tego. Wielokrotnie usłyszeć możemy o perspektywicznym zawodniku, który ma szansę na przeżycie wielkiej kariery w futbolu i pochodzi on akurat z Brazylii. Naprawdę dużą liczbę piłkarzy, którzy uszczęśliwiali serca fanów piłki nożnej z całego świata wypuścił w świat ten kraj. Narodowa drużyna Brazylii w tej chwili posiada silny skład, który z pewnością może walczyć o najwyższy stopień podium na światowych mistrzostwach, które rozgrywane będą w 2022 roku. Warto zwrócić uwagę na fakt, że piłkarze brazylijskiej narodowej kadry w świetnym stylu przebrnęli przez zmagania eliminacyjne do światowych mistrzostw. Mieli okazję, aby zagwarantować sobie awans do mistrzostw świata. W czwartek, jednak potrzebowali do tego triumfu z zespołem Kolumbii. Dzięki temu Canarinhos bardzo dobrze sobie poradzili z tym przeciwnikiem mieli okazję świętować ugranie kwalifikacji.

Reprezentacja narodowa Brazylii raz straciła pełną zdobycz punktową w trwających aktualnie zmaganiach eliminacyjnych do światowych mistrzostw w Katarze. Wydarzyło się to dokładnie w pojedynku z zespołem Kolumbii, które zakończyło się wynikiem 0:0. Przyszła pora na rewanżowy pojedynek, podczas którego głównym faworytem po raz kolejny byli brazylijscy reprezentanci. Rewanż ten rozegrany został na boisku w Sao Paulo i gracze Brazylii byli mocno zmotywowani, by pokonać swoich rywali. Ostatecznie Canarinhos byli w stanie zdobyć rozstrzygające trafienie, choć bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy. Paqueta, który dostał genialne zagranie od kapitana kadry Brazylii Neymara zdobył bramkę, która przypieczętowała trzy punkty podczas tego starcia. W rezultacie narodowa kadra Brazylii stała się pierwszą drużyna z Ameryki Południowej, która zagwarantowała sobie wylot na mundial w Katarze. Należy zdać sobie sprawę z tego, iż zmagania kwalifikacyjne zmierzają do końca i już niedługo będziemy znali komplet drużyn, które będą walczyć o mistrzostwo czempionatu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij