tomasz-majewski.pl

Gigantyczne doznania i pierwsza pozycja Lewisa Hamiltona podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Mistrza świata Formuły 1 poznamy po ostatniej rundzie kończącego się sezonu!

Gigantyczne doznania i pierwsza pozycja Lewisa Hamiltona podczas wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej! Mistrza świata Formuły 1 poznamy po ostatniej rundzie kończącego się sezonu!

06.12.2021, 13:53

Fani motorowych sportów nadal nie znają odpowiedzi na najistotniejsze pytanie, a do końca w tej chwili trwającego sezonu Formuły 1 sezonu F1 pozostał tylko już 1 wyścig. W w zmaganiach w Formule 1 od wielu lat nie zdarzyła się sytuacja, by triumfatora światowych mistrzostw poznać dopiero na koniec finałowego wyścigu sezonu. Jeżeli chodzi o rozstrzygnięcia obecny sezon jest bez żadnych wątpliwości fenomenalny. Trzeba podkreślić, iż w obecnie trwającym sezonie wyłącznie dwóch kierowców się liczyło podczas walki o światowe mistrzostwo. Tutaj mowa oczywiście o Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG oraz Verstappenie ze stajni Red Bull Racing. Wciąż rządzący czempion doczekał się w trwającym obecnie sezonie przeciwnika, który może walczyć z nim. Obecny mistrz świata w trakcie GP Arabii miał szansę zrównać się liczbą punktów z kierowcom holenderskiego pochodzenia i oczywiście ta sztuka udała mu się. O zdobyciu tytułu mistrzowskiego Formuły 1 dzięki rezultatom wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej zdecyduje ostatni pojedynek obecnego sezonu.

Forma wspomnianych wyżej kierowców w obecnie trwającym sezonie jest niesamowita i nie ma co do tego wątpliwości. Dwaj zawodnicy zdecydowanie odskoczyli reszcie stawki od wyścigu numer jeden i dali do zrozumienia, kto naprawdę liczy się w walce o tytuł mistrza świata F1. Inni zawodnicy mieli okazję jedynie śledzić ich walkę o najwyższe stopnie podium i prowadzić rozważania nad tym kto z tej dwójki ostatecznie sięgnie po tytuł mistrza świata Formuły 1. Podczas obecnie trwającego sezonu nie brakowało niezwykłych doznań i często miały miejsce stłuczki pomiędzy tymi dwoma fenomenalnymi zawodnikami i należy mieć to na uwadze. Obaj kierowcy pomimo sporych emocji mówią o sobie z wzajemnym szacunkiem i zwracają uwagę na to, iż w decydującym wyścigu sezonu wygra lepszy zawodnik. To, iż batalia o tytuł mistrzowski F1 rozwikła się dopiero w trakcie podczas GP Abu Dhabi jest na pewno niesamowity dla każdego fana Formuły 1. Ostatni wyścig podczas tego sezonu F1 zapewni nam mnóstwo doznań i to nie podlega wątpliwości. Więc możemy tylko czekać na ostatnie zakończenie pomiędzy tymi dwoma fantastycznymi zawodnikami.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij