tomasz-majewski.pl

Jeden z najczęściej nagradzanych zawodników w dziejach światowej piłki nożnej odchodzi do Paris Saint-Germain! Lionel Messi już nie jest graczem Barcy!

Jeden z najczęściej nagradzanych zawodników w dziejach światowej piłki nożnej odchodzi do Paris Saint-Germain! Lionel Messi już nie jest graczem Barcy!

22.08.2021, 09:18

Zapewne transferowe roszady piłkarskich klubów podczas przerwy między rozgrywkami ligowymi mogą się podobać. Lecz to, co mogliśmy obejrzeć podczas letniego okienka transferowego zadziwiło ogromną ilość fanów piłki nożnej. Większość piłkarskich kibiców była przekonana, iż Messi Leo będzie reprezentantem FC Barcelony do zakończenia swojej piłkarskiej kariery. Hiszpańska drużyna ma jednak finansowe problemy i gracz Argentyny nie miał wyboru, musiał zmienić zespół. Zespołem, który podjął decyzję, aby zatrudnić kapitana kadry narodowej Argentyny okazał się PSG. Klub z francuskiej ligi przedstawił zawodnikowi z Argentyny zachęcającą ofertę umowy, którą były zawodnik Barcelony zatwierdził. Należy zdawać sobie sprawę, iż to z całą pewnością kluczowy moment w dziejach europejskiej piłki nożnej. Od tego momentu kibice piłkarscy zyskają szansę oglądać grę Lionela Messiego na francuskich boiskach. Bez cienia wątpliwości naprawdę sporo osób będzie zainteresowane tym, jak zawodnik z Argentyny poradzi sobie w nowym klubie. Messi będzie tworzył tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian a także Neymar Jr, co dać może wicemistrzowi Francji bardzo dużo pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij