tomasz-majewski.pl

Niesamowite spotkanie na początku zmagań PKO Ekstraklasy! Sporo trafień i wygrana wicemistrza Polski nad zawodnikami Piasta Gliwice!

Niesamowite spotkanie na początku zmagań PKO Ekstraklasy! Sporo trafień i wygrana wicemistrza Polski nad zawodnikami Piasta Gliwice!

25.07.2021, 15:09

Niesamowite spotkanie na murawie Piasta otrzymali szansę aby podziwiać piłkarscy kibice. W niedziele popołudniu miejscowa drużyna Piasta gościła na swoim obiekcie zawodników wicemistrza PKO Ekstraklasy. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że było to naprawdę potężne zestawienie jak na inauguracyjną rundę najnowszego sezonu polskich rozgrywek. Z pewnością każdy piłkarski wielbiciel w Polsce był zadowolony z śledzenia tego pojedynku. W tym starcia mieliśmy okazję zobaczyć pięć goli i bardzo dobrze przyznać, iż obie drużyny były naprawdę blisko trzech punktów. To zawodnicy zespołu wicemistrza PKO Ekstraklasy finalnie mogli się radować z premierowej wygranej w nowym sezonie rozgrywek polskich. Reprezentanci Piasta na premierowe zwycięstwo będą musieli wyczekiwać co najmniej do kolejnej serii gier, gdyż ponieśli porażkę rezultatem 2:3. W kolejną sobotę ich oponentami będą gracze mieleckiej Stali. bez wątpliwości Gracze selekcjonera Fornalika będą mieli chęć się odkuć po wpadce w inaugurującej serii gier kolejnego sezonu polskiej Ekstraklasy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij