tomasz-majewski.pl

Pojawi się niedługo nowy system weryfikacji na portalu Netflix. Współdzielenie konta z bliskimi znajomymi stanie się bez porównania trudniejsze!

Pojawi się niedługo nowy system weryfikacji na portalu Netflix. Współdzielenie konta z bliskimi znajomymi stanie się bez porównania trudniejsze!

08.06.2021, 16:27

Mocno przejęci są wielbiciele produkcji filmowych i produkcji odcinkowych, ponieważ z sieci internetowej nadchodzą kiepskie ogłoszenia. Platforma internetowa VOD zwana również pod nazwą Netflix myśli o tym by uniemożliwić użytkownikom współdzielenie kont. Do tego momentu to była bardzo komfortowa i naprawdę znana funkcja. Za jeden abonament reguluje opłaty wielu klientów i oni mają możliwość przebywać w różnych pomieszczeniach. Strona internetowa VOD Netflix na szczęście nie potwierdziła absolutnego zakazania kont podziału, lecz zdecydowała utworzyć swego rodzaju utrudnienie. Netflix platforma VOD planuje to żeby powstrzymać dzielenie kont klientom, którzy nie zamieszkują w tym samym mieszkaniu. Będzie widnieć obwieszczenie na ekranie telewizora, które ma wymusić na konsumencie potwierdzenie tego, iż to właśnie on jest właścicielem głównym. Gigant pośród portali VOD planuje przesyłać zatwierdzający ciąg znaków na zapisany adres lub telefonu nr. W przypadku jak ten płatnicy konta powinni mieć świadomość tego, że pojawią się przeistoczenia podczas korzystania z strony internetowej VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij