tomasz-majewski.pl

Pol'and'Rock Festival 2018

Pol'and'Rock Festival 2018

02.09.2018, 15:37

Pierwszy raz największy i jeden z najbardziej popularnych festiwali w Polsce, odbywał się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga ogromne rzesze fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z upływem czasu. Na jego rozwój wpływało zarówno rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się ilość występów zagranicznych artystów oraz ilość ludzi zainteresowanych festiwalem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, ale pomimo tego, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje przeróżne warsztaty i spotkania, festiwalowicze mogą porozmawiać z ciekawymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Możesz być pewny – warto przeżyć choć raz cudowne momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w jedynej w swoim rodzaju atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij