tomasz-majewski.pl

Porażka kadry narodowej Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fantastyczny występ zespołu Czech!

Porażka kadry narodowej Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - fantastyczny występ zespołu Czech!

26.06.2023, 10:29

Przegrana polskiej reprezentacji piłkarskiej z Czechami na starcie zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Poprzedni mundial w wykonaniu polskiego zespołu nie był zbyt udany. Rzecz jasna nasi reprezentanci dali radę wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłki nożnej z naszego kraju zgodnie uważali, że zmiana na pozycji selekcjonera jest konieczna. I właśnie z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem polskiej reprezentacji piłkarskiej, a jego pierwszym poważnym oponentem była drużyna Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, aby zwyciężyć.

Nastroje w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były dobre, jednakże weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach spotkania zespół Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole. Było to gigantyczne zaskoczenie zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zgromadzonych na stadionie w Pradze. Piłkarze narodowej kadry Czech od początku meczu prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich graczy i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części się to odmieni. Polska reprezentacja piłkarska w drugiej odsłonie tego meczu grała nieco lepiej, jednakże to czescy gracze strzelili bramkę numer 3. Strzelcem gola numer 3 w 64. minucie był Kuchta. Nasi zawodnicy starali się odrobić straty, jednak udało im się zdobyć tylko jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Warto przyznać, iż ten pojedynek w wykonaniu polskiej drużyny był kiepski. Selekcjoner z Portugalii Santos bez cienia wątpliwości nie tak debiut w reprezentacji narodowej Polski. Polska drużyna mierzyć się będzie z Albanią w drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych. Polska reprezentacja z pewnością musi zatriumfować w tym meczu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij