tomasz-majewski.pl

Smutne zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Śpiewana przez Rafała Brzozowskiego piosenka zbyt zwyczajna na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Smutne zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Śpiewana przez Rafała Brzozowskiego piosenka zbyt zwyczajna na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

26.05.2021, 14:06

Polska zazwyczaj nie ujmowała wielbicieli muzyki w trakcie zawodach Eurowizji i należy zdawać sobie sprawę z tego. Polski najpotężniejszym osiągnięciem przeważnie jest dostanie się do części finałowej konkursu, w którym zdobywaliśmy końcowe pozycje. Eurowizja została odwołana w roku poprzednim, gdyż rozprzestrzeniała się epidemia COVID-19, która zatrzymała nie tylko Europę, ale także resztę świata. W tej edycji ambasadorem naszego narodu w trakcie zawodów Eurowizji został Brzozowski, który miał zadziwić smakoszy muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Mnóstwo ekspertów nie było uradowanych z wskazania przedstawiciela naszego kraju, jednakże ostatecznie do wymiany nie doszło. Na nasze nieszczęście byliśmy zobligowani znowu pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był reprezentantem naszego kraju Rafał Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie skokietował europejskich telewidzów i z tej przyczyny został wyeliminowany na etapie półfinału 65. turnieju piosenki europejskiej.

Bez wątpienia widzowie z naszego kraju są już bardzo znużeni tego rodzaju obrotem spraw. Warto mieć tego świadomość, że "The Ride" a więc piosnka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była szczerze mówiąc niespecjalna. W tej przyśpiewce nie było nic efektywnego, co może wprawić w zachwyt wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. To jest któraś z kolei edycja turnieju piosenki europejskiej, podczas którego ambasador Polski nie ma możliwości zakwalifikować się do finałowej fazy. Od wielu lat wybór przedstawicieli naszego państwa na turniej europejskiej piosenki nie idzie Polakom najlepiej i bez żadnego kłopotu możemy zauważyć to. Dobrze więc liczyć na to, iż w kolejnych latach Polska zdoła zakwalifikować się do finałowego pojedynku o triumf w konkursie piosenki europejskiej. W przypadku takiej sytuacji naprawdę ważne jest to, aby wskazać właściwego przedstawiciela, który będzie potrafił zauroczyć europejską widownię. W przeciwnej sytuacji ponownie nie będziemy mieć szans do występu finałowego w turnieju europejskiej piosenki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij