tomasz-majewski.pl

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

18.03.2021, 11:53

Ostatnio, a więc 7.03 o 20 miał miejsce wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko stało się niebywale głośno i wciąż jest to jeden z przodowniczych tematów pośród różnych mediów. Po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był pierwszy łączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Podczas telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. W czasie rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w rodzinie królewskiej są bardziej po stronie królowej Elżbiety oraz reszty członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Jednakże nie można zaprzeczyć, że poparcie jest niezrównanie odmienne, w zależności od . Brytyjskie tabloidy informują, iż jeżeli Meghan i Harry pragnęliby kiedyś powrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem przekreślili definitywnie swoją okazję. Z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też motyw tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się zbieraniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, zachęcili 4 ekspertów analizujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu 2 dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym były prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, zinterpretowali całą rozmowę, zarzucając przy tym Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Meghan Markle używanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także Meghan Markle ukazany został w w TVN24 wieczorem. Wówczas wywiad ten obserwowało średnio bez mała 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, iż wywiad ten jedynie udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która umie wyciągnąć z rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Z uwagi na niesłychane szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez dwóch zdań należy przyznać, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij